Сьогодні:П'ятниця, 22 червня2018

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка
14725618384180.jpg

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Від усієї душі вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

День медичних працівників – професійне свято тих, хто обрав для себе нелегкий шлях допомагати людям,  полегшувати  біль, дарувати надію на одужання, а часом і рятувати життя. Адже здоров'я – найголовніша людська цінність.

Наша складна та відповідальна робота вимагає майстерності поєднувати високий професіоналізм з найкращими людськими якостями.

Знання, вміння та досвід, дбайливість та чуйність лікарів і всіх медичних працівників – це безцінне надбання національної системи охорони здоров’я.

Сьогодні, коли медична галузь змінюється, наше спільне завдання – зберегти та примножити здобутки охорони здоров’я і кожного фахівця.

Ми прагнемо підвищити Ваш авторитет і забезпечити право участі у формуванні державної політики в галузі охорони здоров’я, найвагомішою ланкою якої є медик!

Українські медики – наша гордість, освячена глибокою повагою і вдячністю за гуманну місію, за порятунок життя і збереження здоров’я наших людей.

Дорогі колеги! Прийміть найтепліші та сердечні вітання, слова щирої вдячності за нелегку працю, гуманізм і милосердя, безкорисливість, терпіння і доброту, відданість своєму покликанню і високий професіоналізм.

Національна медична палата України, бажаєм всім медичним працівникам та фахівцям медичної галузі України - професійної самореалізації!

Дорогі колеги! Зі святом! Здоров'я і благополуччя Вам і Вашим близьким!

 

З повагою,

Адміністративна рада НМП України


Пт, 16 червня 2017, 9:00