Сьогодні:Субота, 17 листопада2018

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка
6936_0.jpg

Кубок з риболовлі для медиків України «Щасливий гачок»


Громадська організація «Асоціація медиків Революції гідності» та «Рибальська сотня» за підтримки народного депутата України Ольги Богомолець проводять турнір з риболовлі серед медичних працівників до Дня рибалки, що відзначається цьогоріч 8 липня.
8 липня 2018 р. відбудеться відкритий командний турнір зі спортивної риболовлі «Щасливий гачок» в дисципліні «Спінінг з човна» на хижака та в дисципліні «Лов поплавковою вудкою з берега», в якому можуть взяти участь військові медики та медичні працівники закладів охорони здоров'я зі всієї України, які надавали та надають допомогу учасникам АТО та ООС.

Медики і науковці установ Національної академії медичних наук України, захоплені рибальством, також запрошуються до участі у турнірі.

Цьогоріч турнір серед медиків-рибалок проводитиметься вже вдруге. Минулорічний захід пройшов дуже вдало, лишив по собі чимало позитивних вражень, працівники державних установ НАМН України були у лідерах, отримали цінні для рибалок призи і виявили бажання продовжувати традицію, тому організатори турніру вирішили розширити масштаб змагання і окрім ловлі поплавковими вудками з берега додати ще й дисципліну ловлі хижої риби на спінінг з човна.

Поскільки минулого року під час змагань з рибальства медики і науковці НАМН України виявили себе одними з кращих рибалок, організатори радо запрошують всіх працівників нашої Академії підтвердити свою вправність і цьогоріч.


Захід відбудеться у м. Києві на риболовно-спортивній базі київської міської організації Українського товариства мисливців та рибалок «Смарагдова» (м. Київ, Оболонський район, перетин вул. Північної, вул. Прирічної та пр. Героїв Сталінграду, затока «ВЕРБЛЮД»).


План проведення заходу:

06:30 - збір учасників на базі;
07:00 - відкриття турніру;
13:00 - закінчення спортивної частини;
13:30 - урочиста частина та нагородження переможців (дипломи, медалі, цінні призи від спонсорів).


Умови турніру:
- команда може складатися з 1го - 2х учасників;
- до заліку прийматимуться наступні види риб:
  • окунь (без обмежень по довжині);
  • щука (не менше 35 см);
  • судак (не менше 42 см);
  • жерех (не менше 30 см);
  • сом (не менше 70 см);
  • головень (не менше 24 см).
Уся риба вимірюватиметься від початку голови і до кінця хвоста.

Учасники турніру будуть забезпечені веслувальними човнами «Язь», місцями для паркування автомобілів, напоями (чай, кава).

Для участі у турнірі обов'язкова попередня реєстрація.
Заявки подавати на електронну адресу:
ligagiper@ukr.net або за тел. 067-464-44-45, Євстігнеєва Олена Валентинівна до 06.07.2018 року.

У листі просимо вказати прізвище, ім'я, по-батькові учасника, назву медичної установу, яку він представляє, контактні дані для зворотного зв'язку.


Бажаємо приємного відпочинку, гарного кльову та великого улову!
Розмістив: прес-служба від 05.07.2018
Чт, 23 серпня, 18:02