Сьогодні:П'ятниця, 18 сiчня2019

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка
6796_0.jpg

З 27 листопада по 1 грудня 2017 в місті Рогов (Польща) у рамках Балтійської Програми Університетів відбувся п'ятий Міждисциплінарний Мультикультурний Міжнародний Тренінг для аспірантів.

Участь у Тренінгу взяли 30 аспірантів з України, Польщі, Латвії, Росії, Білорусії, Німеччини та професори-експерти Лодзького технічного університету і Варшавського університету.

Метою цього заходу було дати можливість аспірантам університетів-учасників Балтійської Програми Університетів (в тому числі і СумДУ) зустрітися та обговорювати наукові проблеми із зосередженням на розвиток міжнародного, міждисциплінарного та мультикультурного контексту.

Програма тренінгу складалася з лекцій і семінарів, що були проведені польськими експертами-науковцями та презентації напрямів власних досліджень аспірантів-учасників. Корисними були індивідуальні консультації аспірантів з експертами. Таким чином, цей захід мав на меті розвиток спільного майбутнього співробітництва з різних наукових напрямів.

Участь у даному заході прийняв аспірант кафедри громадського здоров'я Шубін Павло, який також ознайомив учасників тренінгу з напрямом власних наукових досліджень щодо проблеми метицилінрезистентності серед стафілококів, виділених з продовольчої сировини. За результатами тренінгу, учасники отримали сертифікати програми.


6796_0.jpg
6796_1.jpg
6796_2.jpg
6796_3.jpg

Пт, 8 грудня 2017, 23:00