Сьогодні:П'ятниця, 18 сiчня2019

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка
6794_0.jpg

«Дізнатися про ВІЛ/СНІД більше»: під такою назвою в медичній бібліотеці відбулася зустріч до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який традиційно проводиться 1 грудня.

Цього року студенти старших курсів медичного інституту в форматі «рівний - рівному» поділилися своїми знаннями зі студентам-першокурсниками.

Вони розповіли про історію виникнення, шляхи інфікування та профілактику страшної недуги і підкреслили надзвичайну актуальність даної проблеми, адже Україна займає перше місце в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. Також студенти-старшокурсники наголосили, що своєчасна діагностика та початок антиретровірусної терапії можуть практично повністю зупинити прогресування захворювання і запобігти подальшій передачі вірусу.

При дотриманні рекомендацій лікаря і регулярних контрольних обстеженнях антиретровірусна терапія гарантує пацієнтові довге і повноцінне життя, яке нічим не поступається за якістю життю здорової людини. Особливу увагу було приділено питанню захисту та профілактики захворювання медичних працівників, адже лікарям потрібно бути особливо обережними та обізнаними, щоб уникнути зараження.

Зустріч була проведена за підтримки завідувача кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, доктора медичних наук, професора Чемича Миколи Дмитровича, який закликав бути уважними до власного здоров'я, а також толерантними до тих, хто живе з діагнозом ВІЛ. Дружня атмосфера зустрічі сприяла вільному спілкуванню та обміну думками між присутніми.


6794_0.jpg
6794_1.jpg
6794_2.jpg
6794_3.jpg

Чт, 7 грудня 2017, 23:30