Сьогодні:Субота, 17 листопада2018

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка
6790_0.jpg

В рамках популяризації здорового способу життя та боротьби зі шкідливими звичками 05.12.2017 р. для студентів гуртожитку Сумського медичного коледжу проведено медіа-годину: «В оманливому світі спокус».

Здоров'я - найбільша людська цінність. У Статуті Всесвітньої організації охорони здоров'я записано: «Здоров'я - це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад». На жаль, з кожним роком в Україні спостерігається погіршення стану здоров'я молоді: хворобливість, відхилення в роботі внутрішніх органів, зниження рухової активності, шкідливі звички. В рамках циклу «Знати, щоб запобігти» створюється серія виховних заходів щодо проблеми подолання шкідливих залежностей.

Під час заходу було акцентовано увагу на негативних наслідках залежностей: медіа-година проводилась з використанням презентації та відеоматеріалів, які ілюстрували наслідки вживання «шкідливих спокус». Студенти виступили з доповідями про куріння, наркоманію, алкоголізм та про їх згубні наслідки для молодого організму, в тому числі, інфікування ВІЛ

/СНІД ом. Розповіли про основні елементи здорового способу життя.

Головна метамедіа-години «В оманливому світі спокус» - виховати в студентів відповідальне ставлення до свого здоров'я, підвищити рівень усвідомленості про шкідливий вплив на організм людини наркотиків, тютюну та алкоголю, заохотити молодь до здорового способу життя, спонукати до занять спортом. Наприкінці заходу бібліотекар провела вікторину.

Підбиваючи підсумки варто наголосити, що збереження особистого здоров'я - громадянський обов'язок кожної молодої людини. Лише морально здорова людина здатна повноцінно жити, творити, приносити користь іншим людям.

Захід підготували та провели: бібліотекар Хилько Т.М., вихователі Руденко В.В., Лех Т.Ф.

Текст - Хилько Т.М.


6790_0.jpg
6790_1.jpg
6790_2.jpg
6790_3.jpg

Ср, 6 грудня 2017, 16:00