Сьогодні:Субота, 17 листопада2018

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка
6786_0.jpg
Сьогодні, 5 грудня, відбувся конкурсний відбір на посаду Генерального директора Державної установи "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України".

Комісія заслухала конкурсні пропозиції учасників відкритого відбору Володимира Курпіти та Романа Родини.

Комісія одностайно визначила переможцем відкритого відбору кандидатів на посаду Генерального директора ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" Володимира Курпіту.

Керівник Центру громадського здоров'я МОЗ України керуватиме установою, основні завдання якої - збереження і укріплення здоров'я населення, проведення оцінки епідеміологічних ризиків, епідеміологічного нагляду та моніторингу захворювань, заходів з організації біологічної безпеки та біологічного захисту, проведення лабораторних досліджень у сфері санітарного та епідеміологічного благополуччя населення і вжиття спеціальних заходів, спрямованих на попередження, локалізацію та ліквідацію спалахів інфекційних захворювань та епідемій, у тому числі пов'язаних з небезпечними, особливо небезпечними та новими інфекційними захворюваннями.

Володимир Курпіта, військовий лікар, має спеціалізацію з інфекційних хвороб та багаторічний досвід роботи у сфері охорони здоров'я, у тому числі управлінський. Кандидат медичних наук. ​У 1996-2005 роках працював на посадах лікарського складу у Головному військовому клінічному госпіталі МО України. У 2005-2008 роках медичний спеціаліст з ВІЛ/СНІД\ІПСШ Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні. У 2014 році очолював​ Державн​у ​служб​у​ України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. Виконавчий директор ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».


6786_0.jpg
6786_1.jpg

Вт, 5 грудня 2017, 17:30