Сьогодні:Субота, 17 листопада2018

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка
6784_0.jpg
Громадська організація «Фундація прав людини» оголошує набір учасниць Зимової школи-тренінгу «Як стати блогером» для жінок-лідерів з активною громадянською позицією.

Перевага надаватиметься кандидаткам, задіяним у сфері медицини чи захисту прав внутрішньо переміщених жінок у Львівській, Київській та Кіровоградській областях.

Проект «I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women» покликаний посилити голос внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа.

Головне завдання проекту, що впроваджується за підтримки Robert Bosch Foundation, - підготувати групу блогерок, які реагуватимуть на різноманітні суспільно-політичні процеси, що мають суспільний резонанс на місцевому або національному рівнях, через публікацію власної позиції у форматі блогу (відео, аудіо чи текст).

Проект триватиме 6 місяців.

Для кого цей конкурс

До участі у конкурсі запрошуються жінки-медики, представниці громадських організацій, які опікуються потребами внутрішньої переміщених людей, внутрішньо переміщені жінки, журналістки друкованих видань, онлайн-ресурсів, теле- та радіокомпаній, а також незалежні блогерки-початківці.

Вимоги до кандидаток:

- чітке бажання створити та розвивати блог на визначену тематику;

- наповнювати блог матеріалами щонайменше один раз на тиждень з 1 січня 2018 до 30 травня 2018;

- брати активну участь у просвітницьких заходах проекту у вашому регіоні;

- регулярно відвідувати «Blog Café» зустрічі у вашому місті.

Зимова школа-тренінг «Як стати блогером» розрахована на 30 осіб.

Коли: 21- 24 грудня 2017.

Де: Київ, готель «Reikartz Boryspolskaya»: https://raziotel.com/ru/kiev.html

Умови: Витрати, пов'язані з проживанням, харчуванням та транспортом, будуть відшкодовані проектом за умови 100% відвідування занять протягом всіх чотирьох робочих днів.

Транспортні витрати будуть відшкодовані за умови подання оригіналів проїзних документів в обидві сторони, але не більше ніж на суму 600 гривень.

Заявку на участь можна подати не пізніше 14 грудня 2017, 13:00 годин. Для цього необхідно:

- Заповнити анкету: https://goo.gl/forms/sAfixe7OuoSdaAfE3

- В анкеті є пункт «Просимо надати перелік гіперпосилань на ваші блоги». Ви маєте надати приклад вашого особистого блогу у будь-якому форматі (аудіо, відео, текст). Будь ласка, надсилайте виключно гіперпосилання на ваші блоги. Комісія має чітко розуміти, що саме ви розробили цей блог.


Пон, 4 грудня 2017, 18:00