Сьогодні:П'ятниця, 22 червня2018

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка
6123_0.jpg

Привітання президента НАМН з Днем медичного працівника


Шановні медичні працівники - лікарі, науковці, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров'я!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.
Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже в ваших руках - людські життя.


"Мeдицинa - це перш за все люди. Це пацієнти, які потребують допомоги, і медики - науковці, лікарі, медичні сестри, фельдшери, - які самовіддано рятують життя, повертають здоров'я, гоять рани, вселяють віру та дарують надію.

Праця людей у білих халатах - важка, жертовна і благородна. На жаль, ми не завжди маємо належне медичне забезпечення, повне фінансування, сучасну медичну техніку, високу заробітну плату, надто зараз проходимо через всі ці випробування, коли реформується ситема охорони здоров'я та й сама країна переживає не найлегші часи.

Проте я впевнений, що ми маємо при цьому найкращі, найкваліфікованіші кадри, маємо знання, досвід, витримку, силу, чуйні серця і золоті руки. І незважаючи на складні для нашої держави часи, медики з вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа, докладають усіх зусиль задля збереження життя і зміцнення здоров'я українців.

Знаю, що всі ви, хто сьогодні бореться за авторитет професії, попри скруту вдосконалює свій професіоналізм, звершує щоденні подвиги з порятунку життя кожного пацієнта, всі ви - найщиріші патріоти своєї благородної професії і своєї рідної Батьківщини. Бо у часи випробувань у цій професії залишаються лише ті, хто готовий, не шкодуючи ні сил, ні часу, боротися за життя і здоров'я людей, кому притаманне почуття гуманізму, хто відчуває мегавідповідальність за обрану справу.

Шановні колеги, ви вже зробили багато і переконаний, що врятуєте ще не одне життя, поставите на ноги не одного пацієнта, адже не має у світі більшої цінності, аніж людське здоров'я та життя.
У ваших руках - здоров'я нації, а відтак і благополуччя нашої держави.

У цей святковий день сердечно дякую кожному медичному працівнику нашої великої академічної родини.

Вірю, що невдовзі праця медиків буде нарешті гідним чином поцінована державою і суспільством.

Щиро бажаю вам, дорогі колеги, сімейних гараздів, благополуччя, мудрості, оптимізму, нових професійних звершень, поваги і, звісно, здоров'я вам, вашим родинам і пацієнтам."


З великою повагою

Президент Національної академії медичних наук України

академік НАМН ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК

Розмістив: прес-служба від 16.06.2017
6123_0.jpg
6123_1.jpeg

Пт, 16 червня 2017, 13:05